Recenze

Čas dovolených se kvapem blíží. Všichni se těšíme až vypneme, odjedeme a začteme se do knížky, na kterou se tak dlouho těšíme. Útlá knížečka Kavárna na konci světa Johna Streleckého, kterou v dubnu vydalo nakladatelství Kazda, vám ale může dovolenou změnit.

"Vaše tělo je vysoce specializovaný zázrak," říká německá lékařka Anne Flecková v knize Energie!, kterou letos vydalo nakladatelství Kazda. Kniha je jednou z dlouhé řady knih zabývajících se zdravým životním stylem. Liší se však svým soustředěním na jediné, za to však zásadní zdravotní a životní téma: ÚNAVA. Ta má mnoho příčin a bývá často brána na...

Jane Goodall je mír a láska. Jane Goodall je klid a naděje. Jane Goodlall je radost a víra překonávající zlo, bolest a utrpení. Jane Goodall mění svět. Před necelými dvaceti lety vydala svoji autobiografii, kterou v květnu 2022 vydalo Nakladatelství Kazda v češtině.

Nadpis textu

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est.

Eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam.